09.11.2018 13:58

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler’in Kuşlubahçe Mahallesi’ne bağlı Mimar Sinan Bulvarı’nda bulunan menfezlerde temizlik çalışması yaptı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki menfezlerde temizlik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Şehzadeler ilçesine bağlı Kuşlubahçe Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı’nda bulunan menfezlerde temizlik çalışması gerçekleştirildi. Çalışma alanının çok dar ve kısıtlı olması sebebiyle küçük bir kepçe yardımıyla titiz bir temizlik çalışmasına imza atıldı. Yapılan çalışma ile yağışlı havalar öncesi menfez temizlenerek, sağlıklı bir su akışı sağlandı.
“MASKİ her konuda duyarlı”
Kuşlubahçe Mahalle Muhtarı Ramazan Vardar, “Mahallemizden geçen deremizde menfez temizliği MASKİ ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Bu temizlik sayesinde hem yol geçişimiz rahatladı hem de taşkın sorunu ortadan kalkmış oldu. Aşırı yağışlarda çok sıkıntı yaşıyorduk. Taşkından dolayı araç ve yaya geçişimiz felç durumdaydı. MASKİ yetkilileri sağ olsun menfez temizliğini tamamladı. Burada yapılan hizmet gerçekten mahallemiz için çok önemliydi. Her konuda olduğu gibi bu konudaki duyarlılığından dolayı da MASKİ’ye mahallem adına çok teşekkür ediyorum. Çalışmalardan çok memnunuz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz” dedi.

Previous Next
Diğer Haberler