16.05.2018 12:16

Ege Çiftliği, Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde final grubu maçlarında mücadele veren ve bugün saat 17.00’de Atatürk Spor Salonu’nda Edirne Belediyesi Edirnespor ile liderlik maçına çıkacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımını akşam yemeğinde ağırladı.

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde final grubu maçlarının en iddialı takımlarından biri olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’u Akhisar yolunda bulunan Efe Çiftliği’nin işletmecisi Serhat Çetin akşam yemeğinde ağırladı. Akşam yemeğine Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı, Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, Baş Antrenör Ceyhun Cabadak ve basketbolcular katıldı.
Çetin, “ Bir Manisalı Olarak Gurur Duyuyoruz”
Manisa Büyükşehir Belediyespor’u yakından takip ettiklerini ve başarılarıyla gurur duyduklarını söyleyen Ege Çiftliği işletmecisi Serhat Çetin, “ Sezon içinde futbol takımımızı da ağırlamıştık. Futbol takımımızın yaşadığı şampiyonlukla gurur duyduk. Bir Manisalı olarak Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılarıyla gurur duyuyoruz. Futbol takımımızdan sonra inşallah basketbol takımımızda şampiyonluk hedefine ulaşıp bir üst lige yükselecektir” diye konuştu.
Şıktaşlı, “ Serhat Kardeşimize Teşekkür Ediyoruz”
Akhisar yolunda bulunan Ege çiftliğin sahibi Serhat Çetin’in, basketbol takımlarını akşam yemeğinde ağırlamalarından büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı ise, “ Serhat Çetin kardeşimize teşekkür ediyoruz. Sezon içinde de futbol takımımızı en iyi şekilde ağırlamıştı. Bu kez basketbol takımımızı akşam yemeğinde ağırladı. İnşallah futbol takımımızdan sonra basketbol takımımızda şampiyonluk hedefine ulaşır ve Manisa’ya büyük bir sevinç yaşatır” dedi. Bu akşam Atatürk Spor Salonu’nda konuk edecekleri Edirne Belediyesi Edirnespor maçına da tüm Manisalıları davet eden Asbaşkan Orkun Şıktaşlı, “ Final grubu maçlarında 4 galibiyet ve 1 yenilgi aldık. Şu anda şampiyonluğun en güçlü adayları arasında bulunuyoruz.  Tüm Manisalıları dev adamlarımıza büyük destek vermeye davet ediyoruz” diye konuştu.

Previous Next
Diğer Haberler